Tottenham – Manchester United. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?

Tottenham zmierzy się na własnym stadionie z Manchesterem United w pierwszej kolejce po powrocie Premier League. Można powiedzieć, że liga angielska wraca w wielkim stylu.

Tottenham – Manchester United transmisja LIVE

Gdyby mecz odbył się w marcu, czyli zgodnie z planem, w obu zespołach mogłoby zabraknąć kilku gwiazd. W szeregach “Spurs” kontuzje leczyli bowiem Son, Harry Kane i Moussa Sissoko, tymczasem w Manchesterze United Marcus Rashford i Paul Pogba. Choć występ ostatniego z wymienionych zawodników jest pod znakiem zapytania, możliwe że i on się dziś pojawi na placu gry.

Przed zawieszeniem sezonu Tottenham przechodził kryzys. Podopieczni Jose Mourinho nie wygrali ani jednego z sześciu spotkań przed wymuszoną przerwą. Ostatnie z nich zespół przegrał z RB Lipsk w Lidze Mistrzów aż 0:3.

Zdecydowanie lepiej spisywał się wtedy Manchester United. “Czerwone Diabły” kontynuowały serię meczów bez porażki. Zatrzymała się do tej pory na jedenastu spotkaniach, wliczając pojedynki ze wszystkich rozgrywek.

Jak dziś spiszą się oba zespoły? Ze względu na przerwę, przygotowanie fizyczne i forma obu drużyn są jedną wielką niewiadomą. Jedno jest pewne – czeka nas ciekawe widowisko.

Tottenham – Manchester United. Gdzie oglądać?

Transmisję z tego meczu przeprowadzi Canal+Sport. Spotkanie będzie dostępne także na platformie nc+GO oraz w serwisie Player.

Tottenham – Manchester United na żywo

Mecz odbędzie się na Tottenham Hotspur Stadium o 21:15 bez udziału publiczności.