Jorge Felix żąda podwyżki pensji. Hiszpan zostanie w Gliwicach?

Jorge Felix wciąż nie przedłużył umowy z Piastem Gliwice. Jak informuje Piotr Koźmiński, Hiszpan oczekuje rocznej pensji w wysokości 300 tysięcy euro.

Został gwiazdą Piasta

Jorge Felix to bez wątpienia kluczowa postać Piasta w tym sezonie. Można powiedzieć, że po odejściu z klubu Joela Valencii, Hiszpan wyszedł z cienia. W tym sezonie piłkarz rozegrał w lidze 28 meczów, w których zanotował 14 goli i trzy asysty. Ponadto zdobył wszystkie trzy bramki w starciu gliwiczan w Lidze Europy w Riga FC.

Koniec kontraktu coraz bliżej

Umowa 28-latka wygasa z końcem sezonu, a jego przyszłość jeszcze nie jest przesądzona. Obecnie trwają negocjacje zawodnika z klubem. Według doniesień “Super Expressu”, Jorge Felix oczekuje pensji w wysokości 300 tysięcy euro netto w skali całego roku. To więcej niż Hiszpan zarabia obecnie.

Kilka zagranicznych ofert

Przedłużenie umowy z Piastem nie jest dla Hiszpana jedyną opcją. Jak podaje “Super Express”, o piłkarza pytały kluby z Turcji, Grecji, Cypru i niższych lig hiszpańskich. Wciąż jednak nie wiadomo, jaką decyzję podejmie Jorge Felix. Wydaje się jednak, że to gliwiczanie wciąż mają pierwszeństwo w negocjacjach.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO