Miedź Legnica – Termalica Nieciecza. Typy, kursy (20.06.2020)

Miedź Legnica w najbliższej kolejce Fortuna 1. ligi zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Który zespół będzie kontynuować zwycięską ścieżkę po tym meczu?

Miedź Legnica – Termalica Nieciecza zapowiedź

Forma Miedzi po powrocie rozgrywek mogła pozostawiać wiele do życzenia. Seria czterech meczów bez wygranej sprawiła, że legniczanie wypadli z miejsc barażowych. Poza tym wróciły plotki o możliwym zwolnieniu bądź odejściu Dominika Nowaka. W poprzedniej kolejce zespół jednak się przełamał pokonując 2:1 Olimpię Grudziądz. Dzięki temu drużyna z Dolnego Śląska wskoczyła na 5. miejsce.

Z kolei Termalica spisuje się całkiem dobrze. Zespół Mariusza Lewandowskiego jak na razie dwa razy wygrał, raz zremisował i raz przegrał. W poprzedniej kolejce “Słonie” zmierzyły się z Wartą Poznań i odniosły zdecydowane zwycięstwo 3:1.W tej chwili niecieczanie są na siódmym miejscu, ze stratą dwóch punktów do pozycji barażowych.

Poprzedni pojedynek zespołów zakończył się wygraną Miedzi 1:0. Wówczas decydującego gola zdobył Artur Pikk. Czy tym razem również nie zobaczymy wielu bramek? Trudno powiedzieć, jednak jeszcze nigdy w historii pojedynków nie padło więcej niż trzy bramki.

Miedź Legnica – Termalica Nieciecza kursy

Bukmacherzy dostrzegają większe szanse na wygraną Miedzi (kurs 2.40). Tymczasem kurs na wygraną Termaliki wynosi 2.94, a na remis 3.30.

Miedź Legnica – Termalica Nieciecza typy

Najbardziej prawdopodobnym rezultatem wydaje się tutaj 2:1 dla Miedzi. Poza tym to pewne, że obie drużyny chcą się znaleźć w barażach o awans, dlatego z dwóch stron można spodziewać się goli.

Miedź – Termalica | Typ: Obie drużyny strzelą @1.60

Miedź – Termalica | Typ: Miedź wygra 2:1 @7.20

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO