Raków Częstochowa – Wisła Kraków. Typy, kursy (20.06.2020)
20.06.2020

Rywalizacja w grupie spadkowej PKO BP Ekstraklasy nabiera tempa. W jednym z sobotnich spotkań, Raków Częstochowa powalczy w Bełchatowie o trzy punkty z Wisłą Kraków.

Raków Częstochowa – Wisła Kraków zapowiedź (sobota, 20:00)

Zdecydowanie inaczej Raków Częstochowa wyobrażał sobie końcówkę fazy zasadniczej. Beniaminek ekstraklasy miał spore szanse, by załapać się do czołowej ósemki i rywalizować w grupie mistrzowskiej.

Od momentu, gdy wznowiono rywalizację, Raków zdobył tylko pięć punktów na dwanaście możliwych. Taki wynik przekreślił możliwość walki z najlepszymi. Ekipie z Częstochowy nie pozostaje zatem nic innego, jak szybko zagwarantować sobie pewne utrzymanie w lidze.

Pierwszy krok w kierunku realizacji tego celu Raków może wykonać już w sobotę. W Bełchatowie podopieczni Marka Papszuna zmierzą się z Wisłą Kraków. “Biała Gwiazda” jest w nieco gorszej sytuacji, niż jej sobotni rywal. Klub z Krakowa ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Różnica może być większa, jeżeli Wiśle uda się zdobyć punkty w starciu z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy, a Arka nie wygra rywalizacji z Wisłą Płock.

Raków Częstochowa – Wisła Kraków kursy bukmacherów

Faworytem starcia jest Raków Częstochowa. Kurs na gospodarzy wynosi 2.05. Szanse Wisły bukmacherzy ocenili z kolei na kurs 3.70. Remis w tym spotkaniu oszacowano natomiast na kurs 3.35.

Raków Częstochowa – Wisła Kraków typy

Raków w roli gospodarza radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Wystarczy powiedzieć, że po raz ostatni zespół z Częstochowy przegrał ligowe starcie w Bełchatowie pod koniec września. Typujemy zatem zwycięstwo gospodarzy tego meczu.

Raków Częstochowa – Wisła Kraków | Typ: zwycięstwo Rakowa 2.05 @ BETFAN

Raków Częstochowa – Wisła Kraków | Typ: zwycięstwo Rakowa i obie drużyny strzelą gola 4.00 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO