Piast Gliwice – Lech Poznań. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?
20.06.2020

Porażka Legii z Górnikiem Zabrze ponownie otworzyła przed Piastem Gliwice marzenia o mistrzostwie Polski. Nawet jeśli są one jedynie matematyczne, to na pewno podopieczni Waldemara Fornalika spróbują powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu. 

Piast Gliwice – Lech Poznań transmisja LIVE

Trzeba jednak przyznać, że już pierwsze przeszkoda będzie dla Piasta trudna do pokonania. Lech Poznań bowiem w ostatnich kolejkach prezentuje się naprawdę dobrze. Wysokie zwycięstwa z Pogonią Szczecin oraz Koroną Kielce pokazały, że “Kolejorz” powoli wraca na dobre tory.

W dobrej formie znajduje się przede wszystkim Christian Gytkjaer, który z Koroną ustrzelił hat-tricka. Imponuje także Dani Ramirez. Hiszpan dobrze wprowadził się do zespołu i Lech na pewno nie żałuje tego zakupu.

Z pewnością jest to kluczowe spotkanie dla Piasta w kontekście przyszłości. Jeśli wygra, to postawi delikatnie Legię pod ścianą. Spodziewamy się mimo wszystko ciekawego spotkania z obu stron.

Piast Gliwice – Lech Poznań. Gdzie oglądać?

Transmisję z tego meczu przeprowadzi Canal+Sport, Canal+Sport 3, Canal+Sport 4K oraz TVP 1. Spotkanie będzie dostępne także na platformie nc+go oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Piast Gliwice – Lech Poznań na żywo

Starcie pomiędzy Piastem Gliwice i Lechem Poznań odbędzie się w Gliwicach przy ulicy Stefana Okrzei. Spotkanie rozpocznie się o 17.30.