Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk. Typy, kursy (21.06.2020)

Pogoń Szczecin podobnie jak w poprzedniej kolejce zmierzy się u siebie z Lechią Gdańsk. Czy będziemy świadkami takiego samego meczu, jak przed tygodniem?

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk zapowiedź

Typ na mecz powinien być łatwiejszy, gdyż zespoły zmierzyły się ze sobą w poprzedniej kolejce? Nic z tych rzeczy. Obie drużyny potrafią być bowiem nieprzewidywalne, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie. W ubiegłym tygodniu takim zaskoczeniem in plus był gol Santeriego Hostikki, który zdobył pierwszego gola w barwach Pogoni. Tymczasem gola dla zespołu Piotra Stokowca zdobył z rzutu wolnego Maciej Gajos.

Który zespół ma większe szanse na europejskie puchary? Bliżej miejsc dających awans do eliminacji kontynentalnych rozgrywek jest Pogoń, która z 45 punktami zajmuje 6. miejsce, natomiast Lechia jest ósma z dwoma oczkami mniej. Gdańszczanie wciąż mogą jednak włączyć się do gry o Ligę Europy poprzez Puchar Polski.

W ostatnim starciu między zespołami Lechia miała optyczną przewagę. Najbliższy mecz różni się jednak tym od ostatniego, że odbędzie się przy udziale kibiców. Może doping fanów sprawi, że podopieczni Kosty Runjaicia z bardziej pozytywnym nastawieniem niż w poprzednich spotkaniach?

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk kursy

Bukmacherzy dostrzegają większe szanse na zwycięstwo Pogoni (kurs 2.38). Z kolei szanse na wygraną Lechii oceniają na 3.05, a na remis na 3.25.

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk typy

Ostatnio obie drużyny znalazły drogę do bramki i tak może być również tym razem. Może jednak w najbliższym meczu obejrzymy więcej goli niż ostatnio?

Pogoń – Lechia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.73

Pogoń – Lechia | Typ: Liczba goli powyżej 2.5 @1.96

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO