Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (21.06.2020)

Warta Poznań w najbliższym spotkaniu zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Czy podopieczni Piotra Tworka zatrzymają serię porażek? A może to drużyna z Nowego Sącza znajdzie się w strefie barażowej?

Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź

O poprzednich dwóch meczach piłkarze Warty raczej chcieliby zapomnieć. Najpierw przegrali na wyjeździe z walczącą o utrzymanie Odrą Opole 0:2, a następnie ulegli u siebie Termalicę 1:3. Tym samym zespół roztrwonił przewagę nad Stalą Mielec do tego stopnia, że dał się jej wyprzedzić. W tej chwili podopieczni Piotra Tworka zajmują 3. miejsce w Fortuna 1. Lidze z 49 punktami na koncie.

Tymczasem Sandecja całkiem dobrze wznowiła rozgrywki. W ciągu czterech spotkań zespół Tomasza Kafarskiego zgromadził siedem punktów i jest coraz bliżej baraży o ekstraklasę. Do szóstego miejsca drużyna z Nowego Sącza traci obecnie trzy punkty. Dzięki wygranej z Wartą, mogłaby się tam ponownie znaleźć.

Ostatni pojedynek między zespołami zakończył się wygraną Warty 2:1. Podczas meczu można powiedzieć, że zespół Piotra Tworka cały czas kontrolował przebieg gry. Jak będzie tym razem?

Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz kursy

Według bukmacherów Warta ma większe szanse na wygraną w tym meczu (kurs 2.40). Tymczasem kurs na triumf Sandecji wynosi 2.92, a na remis 3.10.

Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz typy

Starcie zapowiada się na wyrównane i oba zespoły powinny dać z siebie wszystko. Zarówno Warta, jak i Sandecja prezentowały już kilkakrotnie otwartą grę. Możliwe, że będziemy jej świadkami głównie w drugiej połowie.

Warta – Sandecja | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.06

Warta – Sandecja | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.83

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO