Legia Warszawa – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (21.06.2020)
21.06.2020

W ramach 31. kolejki grupy mistrzowskiej PKO BP Ekstraklasy, Legia Warszawa podejmie na własnym obiekcie Śląsk Wrocław. Zwycięstwo “Legionistów” może przybliżyć zespół Vukovicia do tytułu mistrzowskiego.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław zapowiedź (niedziela, 17:30)

Porażką 0-2 z Górnikiem Zabrze, Legia Warszawa zakończyła fazę zasadniczą. Do rywalizacji w grupie mistrzowskiej drużyna ze stolicy kraju podchodziła z przewagą siedmiu punktów nad drugim Piastem.

Ta różnica może być większa, gdyż Piast przegrał na własnym obiekcie z Lechem Poznań. Gracze Aleksandara Vukovicia mają zatem bardzo dobrą okazję, by zrobić ważny krok w kierunku zdobycia mistrzostwa.

Zadanie nie będzie łatwe, gdyż Śląsk po dwóch kiepskich spotkaniach wrócił na właściwą ścieżkę. Zespół z Wrocławia wygrał zarówno wyjazdowe starcie z Wisłą Płock, jak i starcie z ŁKS-em Łódź na własnym obiekcie. Legia Warszawa to jednak zupełnie inny rywal, który z pewnością postawi trudniejsze warunki, niż wspominane ekipy.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław kursy bukmacherów

Faworytem starcia jest Legia Warszawa. Kurs na gospodarzy wynosi 1.41. Z kolei szanse Śląska Wrocław oceniane są przez bukmacherów na kurs 7.30. W kontekście remisu mowa o kursie 4.75.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław typy

Vukovic nie powinien mieć problemów z odpowiednim zmotywowaniem swoich zawodników. Legia Warszawa ma okazję większych swoją przewagę nad Piastem do 10 punktów. Przy takim scenariuszu, “Legioniści” będą mieli komfortową sytuację w lidze. Typujemy zatem zwycięstwo gospodarzy.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław | Typ: Legia Warszawa wygra i obie drużyny strzelą gola 2.84 @ BETFAN

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław | Typ: każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki 3.25 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO