ŁKS zbroi się przed pierwszą ligą. Klub potwierdza transfer!
22.06.2020

Już w najbliższej kolejce ŁKS może oficjalnie spaść z ligi. Mimo to klub z Łodzi zaplanował już pewne ruchy kadrowe na pierwsza ligę. Pierwszym wzmocnieniem będzie Marcel Wszołek.

ŁKS potwierdza transfer

18-latek trafi do zespołu Wojciecha Stawowego na zasadzie wolnego transferu, po tym jak jego kontrakt z Lechią Gdańsk dobiegł końca. Na Pomorzu występował w drużynach młodzieżowych konkretnie od 2016 roku. Przez ostatnie miesiące trenował także z pierwszym zespołem.

Z ŁKS-em podpisał ostatecznie 3-letni kontrakt.

– Rozwinąłem się pod względem piłkarskim i można na mnie polegać Potrafię powalczyć na boisku i na pewno dam z siebie sto procent. Pracuję nad dośrodkowaniem i odbiorem piłki – powiedział w pierwszej rozmowie z ŁKS TV Marcel Wszołek. – Mam nadzieję, że w rozwinę się w Łodzi pod względem piłkarskim i mentalnym. Bardzo chcę grać dla ŁKS-u – zapewnił Wszołek

Pomocnik do tej pory był regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski. Ma za sobą między innymi występy w kadrze U-15, U-16 i U-17.

Szansa na regularną grę

Z pewnością w Lechii Gdańsk aktualnie Wszołek nie miałby wielu szans na występy. Tymczasem w Łodzi bliżej mu do pierwszego składu, a dla nastolatka najważniejsza powinna być przede wszystkim regularna gra.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO