Korona Kielce – Raków Częstochowa. Typy, kursy (23.06.2020)

23.06.2020

Walka o utrzymanie w ekstraklasie tak jakby stoi w miejscu. Podczas poprzedniej kolejki wszystkie zespoły zamieszane w tę rywalizację, z wyjątkiem Arki Gdynia, przegrały swoje spotkania. Dzisiaj pod ścianą postawiona zostanie przede wszystkim Korona, która musi zdobyć trzy punkty. 

Korona Kielce – Raków Częstochowa zapowiedź (wtorek, 18:00)

Podopieczni Macieja Bartoszka z pewnością mogą mówić o sporym pechu. Podczas meczu z Górnikiem do 87 minuty wygrywali 2:1 i mieli wszystkie karty w swoim ręku, aby wygrać to spotkanie. Ostatecznie ekipa z Zabrza trafiła dwie bramki i Korona ze Śląska wróciła z niczym.

Z kolei Raków ma za sobą dwa udane spotkania. Najpierw udało im się pokonać Zagłębie Lubin, a następnie Wisłę Kraków. Pomimo obecności w grupie spadkowej, zespół Marka Papszuna nie jest zamieszana w walkę o utrzymanie i raczej pewnie dogra do końca rozgrywek. Ich przewaga nad 14. miejscem wynosi bowiem aż 14 punktów.

Trudno znaleźć faworyta w tym spotkaniu. Korona pomimo braku zwycięstwa w czterech ostatnich starciach, na pewno nie zasługiwała na porażkę z Górnikiem. Mamy jednak wrażenie, że ta drużyna ma nieco pecha, a w piłce nożnej, tym bardziej przy walceo utrzymanie, trzeba mieć w kluczowych sytuacjach odrobinę szczęścia.

W poprzednim spotkaniu obu ekip górą była Korona, która wygrała w Kielcach 3:0.

Korona Kielce – Raków Częstochowa kursy bukmacherów

Bukmacherzy nie widzą faworyta w tym spotkaniu. Kurs na zwycięstwo gospodarzy jak i gości wynosi 2.70. Remis został z kolei wyceniony na 3.20.

Korona Kielce – Raków Częstochowa typy

Naturalnie więcej zaangażowania powinni pokazać gospodarze, którzy walczą jeszcze o utrzymanie. Poziom sportowy stoi natomiast po stronie gości. Kto zatem wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Nasze zdanie kierujemy w stronę remisu.

Korona Kielce – Raków Częstochowa | Typ: Remis @ 3.20 @ BETFAN

Korona Kielce – Raków Częstochowa | Typ: Forsell strzeli bramkę  @ 2.58 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!