Arka Gdynia – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (23.06.2020)

Arka Gdynia w najbliższej ligowej kolejce zmierzy się na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota poczynią krok w kierunku walki o utrzymanie? A może faworycie wywiozą z Gdyni trzy punkty?

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin zapowiedź

Arka pod wodzą Ireneusza Mamrota spisuje się lepiej niż za czasów Aleksandara Rogicia. Można jednak stwierdzić, że brakuje jej jednego – skuteczności w ofensywie. W meczu z Lechią zespół potrafił zdobyć trzy gole, ale kolejne bardzo obnażyły mankamenty ataku Arkowców. W poprzednich dwóch kolejkach – przeciwko Wiśle Kraków i Wiśle Płock drużyna zremisowała 0:0, co jest dowodem na brak skuteczności pod bramką rywala.

Tymczasem o Zagłębiu można powiedzieć, że w ostatnim czasie trochę się zablokowało. Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się duetem skrzydłowych Bohar-Żivec oraz 18-letnim Bartoszem Białkiem w ataku. W ostatnim czasie jednak atak nieco się rozregulował, czego dowodem był nawet mecz z ŁKS-em, gdy mimo wyraźnej przewagi, “Miedziowi” potrafili tylko raz pokonać Arkadiusza Malarza.

Jeśli Zagłębie pokona Arkę, może być już pewne utrzymania w lidze. Tymczasem Arka w tym momencie jest pod presją i musi odrabiać punkty do bezpiecznej strefy. Czy uda jej się urwać punkty faworytom?

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku większe szanse na wygraną Zagłębia (kurs 2.40). Tymczasem szanse na wygraną Arki oceniają na 2.91, a na remis na 3.45.

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin typy

Można powiedzieć, że Damjan Bohar i Bartosz Białek w ostatnim czasie strzelają gole naprzemiennie. W meczu z Arką w takim razie wypada kolej na tego drugiego. Z kolei Arkowcy mogą skupić się na tym, co wychodzi im najlepiej czyli stałych fragmentach gry. Można spodziewać się, że będą mieć dziś więcej rzutów rożnych niż rywale.

Arka – Zagłębie | Typ: Bartosz Białek strzeli gola @2.83

Arka – Zagłębie | Typ: Arka więcej rzutów rożnych @2.05

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO