Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. Typy, kursy (24.06.2020)

Jagiellonia Białystok w 32. kolejce PKO Ekstraklasy zagra na własnym stadionie z Legią. Czy podopieczni Aleksandara Vukovicia zrobią kolejny krok w walce o mistrzostwo? A może to “Jaga” pokaże zęby?

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa zapowiedź

Jeszcze na początku roku Jagiellonia drżała o miejsce w górnej części tabeli. W tej chwili zespół zajmuje jednak 5. miejsce i traci coraz mniej do strefy pucharowej. Na początek fazy finałowej zespół Iwajło Petewa pokonał 2:1 Cracovię. Czy zespół z Białegostoku postraszy tym razem faworyta do walki o mistrzostwo?

Tymczasem Legia w minionej kolejce udowodniła, że przegrana z Górnikiem Zabrze była tylko wypadkiem przy pracy. Na własnym stadionie zespół skutecznie rozprawił się ze Śląskiem Wrocław, wygrywając 2:0. Obie bramki dla Legionistów zdobył tym razem Walerian Gwilia. Gruzin jest jednak tylko jednym z kilku piłkarzy, którzy mogą odmienić losy spotkania z Jagiellonią.

W poprzednim, lutowym spotkaniu, Legia wygrała na własnym stadionie 4:0. Wydaje się jednak, że obecna Jagiellonia już nie przypomina tej sprzed kilku miesięcy. Piłkarze już złapali wspólny język z Iwajło Petewem, czego dowodem są wyniki zespołu po zawieszeniu ekstraklasy. Legia jest faworytem, ale białostoczanie nie są bez szans.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa kursy

Według bukmacherów w tym spotkaniu powinni wygrać Legioniści. Kurs na wygraną stołecznej drużyny oceniono na 1.64. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.95, a na wygraną Jagiellonii na aż 5.20.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa typy

W tym meczu obie drużyny powinny znaleźć drogę do bramki. Kto zdobędzie gola? Może Tomas Pekhart przełamie się po trzech meczach bez trafienia?

Jagiellonia – Legia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.84 BETFAN

Jagiellonia – Legia | Typ: Tomas Pekhart strzeli gola @1.86 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO