Lech Poznań – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (24.06.2020)

24.06.2020

Lech Poznań tym razem zagra na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Czy zespół Dariusza Żurawia umocni się na podium? A może to “Portowcy” przełamią się w ofensywie i udowodnią, że chcą jeszcze powalczyć o europejskie puchary?

Lech Poznań – Pogoń Szczecin zapowiedź

Ostatnie tygodnie są udane dla “Kolejorza”. Podopieczni Dariusza Żurawia wygrali trzy ostatnie mecze i dumnie zmierzają po ligowe podium. W poprzednich kolejkach Lech pokonał Pogoń (4:0), Koronę (3:0) i Piasta (2:0). Warte podkreślenia jest również to, że w trzech ostatnich spotkaniach Mickey van der Hart zachował czyste konto. Może tak będzie i tym razem?

Tymczasem zespół Kosty Runjaicia od trzech spotkań nie może wygrać. Wciąż zresztą widać problemy drużyny w ataku, które dodatkowo pogłębiło odejście Srdjana Spiridonovicia. Owszem, ambitną postawę wykazują młodzi piłkarze – Maciej Żurawski i Hubert Turski. Może ich ogranie okaże się kluczem do dobrych wyników w przyszłości?

Poprzednie spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem “Kolejorza” 4:0. Obecnie Lech jest na fali, a Pogoń mimo niewielkich postępów, wciąż jest nieskuteczna. Nic dziwnego, że to podopieczni Dariusza Żurawia są uważani za zdecydowanych faworytów.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku wygraną “Kolejorza”. Kurs na zwycięstwo Lechitów wynosi 1.52. Z kolei kurs na remis oceniono na 4.10, a kurs na zwycięstwo Pogoni na aż 6.70.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin typy

Faworytem do zdobycia bramki jest w tym meczu oczywiście zmierzający po koronę króla strzelców Christian Gytkjaer. Nie jest tajemnicą, że Lech zdobywa więcej bramek w drugiej połowie, dlatego tak też może być i tym razem.

Lech – Pogoń | Typ: Christian Gytkjaer strzeli gola @1.82

Lech – Pogoń | Typ: Lech Poznań – 2. z największą liczbą goli @2.27

fot. lechpoznan.pl/Przemysław Szyszka

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!