Śląsk Wrocław – Cracovia. Typy, kursy (25.06.2020)

25.06.2020

Śląsk Wrocław, zajmujący obecnie czwarte miejsce w lidze w najbliższym meczu zmierzy się z siódmą Cracovią. Czy zespół Viteslava Lavicki udowodni aspiracje do gry w pucharach? A może to drużyna z Krakowa zrobi krok w walce o czołowe lokaty?

Śląsk Wrocław – Cracovia zapowiedź

Przed rozpoczęciem fazy finałowej PKO Ekstraklasy, Śląsk znajdował się na trzecim miejscu. W minionej kolejce zespół jednak przegrał na wyjeździe z Legią 0:2, a Lech wygrał 2:0 z Piastem. To sprawiło, że “Kolejorz” wyprzedził drużynę z Wrocławia, wskakując na ligowe podium. Podopieczni Vitezslava Lavicki tracą w tej chwili do trzeciego miejsca cztery punkty. Po stracie punktów Lecha oraz Piasta w środowych spotkaniach, zespół może jednak ponownie zbliżyć się do czołowych miejsc.

Zdecydowanie trudniejsza jest obecnie sytuacja Cracovii. Zespół jeszcze niedawno był uważany za faworyta do gry w pucharach, jednak obecnie jest na siódmym miejscu. Warto zresztą podkreślić, że po powrocie z zawieszenia “Pasy” wygrały tylko jeden mecz, aczkolwiek na trudnym wyjeździe w Gdańsku. Może również we Wrocławiu spróbują się włączyć do walki o wyższe miejsca?

Poprzednie spotkanie obu zespołów zakończyło się wygraną 2:0 Cracovii. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że we wszystkich czterech ostatnich meczach u siebie to Śląsk był górą. Czy WKS przedłuży tę serię do pięciu pojedynków?

Śląsk Wrocław – Cracovia kursy

Według bukmacherów nieco większe szanse na triumf w tym starciu ma Śląsk (kurs 2.53). Tymczasem kurs na wygraną Cracovii wynosi 2.98, a na remis 3.10.

Śląsk Wrocław – Cracovia typy

Kto strzeli gola w tym meczu? Patrząc na zespół Śląska trudno powiedzieć, by był to dobry technicznie Erik Exposito albo bazujący na szybkości Przemysław Płacheta. To może być jednak dobry mecz do powiększenia bramkowego dorobku dla Roberta Picha, który zresztą w rundzie jesiennej pokonał golkipera “Pasów”. Czy tym razem to powtórzy?

Śląsk – Cracovia | Typ: Śląsk wygra @2.53 BETFAN

Śląsk – Cracovia | Typ: Robert Pich strzeli gola @3.90 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK