Chelsea – Manchester City. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?

25.06.2020

W najciekawszym spotkaniu 31. kolejki Premier League, Chelsea podejmie na własnym obiekcie Manchesterem City. Gospodarze walczą cały czas o zachowanie miejsca w czołowej czwórce, dlatego zwycięstwo z wymagającym rywalem będzie niezwykle kluczowe.

Chelsea – Manchester City transmisja LIVE

Podopieczni Franka Lamparda z dobrym akcentem rozpoczęli rozgrywki Premier League po przerwie. Nie obyło się jednak bez kłopotów. W rywalizacji z Aston Villą, londyński zespół przegrywał 0-1 do 60. minuty starcia. Dwa szybkie ciosy „The Blues” sprawiły, że Chelsea cieszyła się z cennych trzech punktów.

Żadnych problemów z wygrywaniem swoich spotkań nie ma z kolei Manchester City. Gracze Guardioli najpierw uporali się z Arsenalem, wygrywając 3-0, a następnie zdeklasowali Burnley, pokonując przeciwnika 5-0.

Wyjazdowe starcie z „The Blues” powinno być dla mistrza Anglii nieco trudniejszym wyzwaniem. Mimo rozgrywania meczu w Londynie, zdecydowanym faworytem spotkania są goście.

Chelsea – Manchester City. Gdzie oglądać?

Starcie obu drużyn będzie transmitowane w Canal+Sport 2. Sympatycy mogą także zobaczyć ten mecz na platformówkach nc+go oraz Player.

Chelsea – Manchester City na żywo

Pierwszy gwizdek w spotkaniu usłyszymy o godzinie 21:15. Potyczkę poprowadzi na Stamford Bridge sędzia Stuart Attwell.