Atletico Madryt – Deportivo Alaves. Typy, kursy (27.06.2020)
27.06.2020

O ile wielu kibiców śledzi jak toczy się rywalizacja między Barceloną a Realem Madryt, tak część z nich spogląda także w stronę TOP4. O grę w Lidze Mistrzów rywalizuje bowiem nadal kilka zespołów. 

Atletico Madryt – Deportivo Alaves zapowiedź (sobota, 22:00)

Wśród nich znajduje się Atletico Madryt. Podopieczni Diego Pablo Simeone po wznowieniu rozgrywek zdobyli 10/12 punktów i ekspresowo przeskoczyli z szóstego na trzecie miejsce. Ich przewaga nad piątym Getafe wynosi już 6 punktów.

Trzeba przyznać, że argentyński szkoleniowiec doskonale zmotywował swój zespół, któremu groziło wypadnięcie z europejskich pucharów. Być może dwa ostatnie zwycięstwa padły po pragmatycznych 1:0, ale najważniejsze są oczywiście trzy punkty. “Rojibancos” dodatkowo w trzech ostatnich meczach zachowywali czyste konto.

Na drugim biegunie jest Deportivo Alaves. Gracze Asiera Garitano przegrali w poprzedniej kolejkach aż 6:0 z Deportivo Alaves oraz 1:0 z Osasuną. Mimo to ich przewaga nad strefa spadkową wynosi 9 punktów i raczej zdołają się utrzymać, ponieważ trzy ostatnie zespoły nie poprawili swojej formy.

W poprzednim spotkaniu obu drużyn padł remis 1:1.

Atletico Madryt – Deportivo Alaves kursy bukmacherów

Bezwzględnym faworytem tego spotkania jest Atletico Madryt. Bukmacherzy kurs na ich zwycięstwo wycenili na 1.36. Zwycięstwo gości z kolei zostało ocenione na 10.00, zaś remis na 4.50.

Atletico Madryt – Deportivo Alaves typy

Atletico Madryt nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Naszym zdaniem pewnie pokonają Deportivo Alaves, które w ostatnim czasie nie prezentuje się najlepiej.

Atletico Madryt – Deportivo Alaves | Typ: Atletico Madryt wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Alaves otrzyma najwięcej żółtych kartek @ 2.90 @ BETFAN

Atletico Madryt – Deportivo Alaves | Typ: Atletico będzie prowadzić w 1 połowie oraz na końcu meczu  @ 2.00 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO