Lazio – Fiorentina. Typy, kursy (27.06.2020)
27.06.2020

Serie A wkracza na najwyższe obroty. W ramach 28. kolejki zawodnicy Lazio powalczą na własnym obiekcie z Fiorentiną. Gospodarze muszą sięgnąć po trzy punkty, jeżeli jeszcze chcą marzyć o mistrzostwie.

Lazio – Fiorentina zapowiedź (sobota 21:45)

Mnóstwo emocji dostarczyli kibicom zawodnicy Lazio oraz Atalanty podczas ostatniej potyczki. Ten mecz w zdecydowanie gorszych nastrojach zakończyli piłkarze z Rzymu, którzy mimo prowadzenia 2-0 do 38. minuty starcia, przegrali rywalizację 2-3.

Wynik w tym spotkaniu, a także ostatnie rezultaty Juventusu powodują, iż lider Serie A ma już przewagę siedmiu punktów nad drugim Lazio (“Stara Dama” rozegrała już mecz w ramach 28. kolejki). Ekipie ze stolicy Włoch nie pozostało nic innego, jak wygrać starcie z Fiorentiną.

Zespół Bartłomieja Drągowskiego plasuje się aktualnie na 13. pozycji. Klub z Florencji ma dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Wynosi ona bowiem sześć punktów. Fiorentina nie może jednak myśleć już o kolejnym sezonie, gdyż do końca kampanii pozostało jeszcze kilka kolejek.

Lazio – Fiorentina kursy bukmacherów

Faworytem tego spotkania jest oczywiście ekipa Lazio. Kurs na triumf gospodarzy wynosi 1.79. Z kolei remis oceniany jest przez bukmacherów na kurs 3.85. Triumf Fiorentiny oszacowano na kurs 4.35.

Lazio – Fiorentina typy

Zespół z Rzymu powinien poradzić sobie z sobotnim przeciwnikiem. Ewentualna strata punktów może całkowicie pogrzebać marzenia zespołu o triumfie w Serie A.

Lazio – Fiorentina | Typ: zwycięstwo Lazio 1.79 @ BETFAN

Lazio – Fiorentina | Typ: zwycięstwo Lazio i minimum dwie bramki w meczu 2.00 @ BETFAN 

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO