Wisła Płock – ŁKS Łódź. Typy, kursy (27.06.2020)

Wisła Płock w 33. kolejce PKO Ekstraklasy podejmie na własnym stadionie ŁKS Łódź. Czy podopieczni Radosława Sobolewskiego po tym meczu będą bliżsi zapewnienia sobie utrzymania? A może łodzianie wygrają pierwszy mecz pod wodzą Wojciecha Stawowego?

Wisła Płock – ŁKS Łódź zapowiedź

“Nafciarze” wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo od marca. Po wznowieniu rozgrywek zespół zanotował trzy remisy i tyle samo porażek. Można powiedzieć, że podopieczni Radosława Sobolewskiego w ostatnim czasie mogą zawdzięczać 12. miejsce w lidze formie z rundy jesiennej. Od początku roku Wisła wygrała w lidze bowiem zaledwie raz – podobny wynik ma na koncie tylko ŁKS.

Łodzianie od ubiegłego tygodnia już są pewni spadku z ekstraklasy. Zespół kontynuuje swoją serię porażek i niewiele wskazuje, żeby w meczu z Wisłą miał ją przełamać. Zresztą już w ostatnich kolejkach można było odnieść wrażenie, że podopieczni Wojciecha Stawowego nie mają już nadziei na utrzymanie. Bilans w ostatnich czterech spotkaniach? Jeden gol zdobyty i jedenaście straconych – to mówi samo za siebie.

ŁKS już nie gra o nic, natomiast Wisła wygraną w tym meczu może się zbliżyć do pewnego utrzymania. “Nafciarze” powinni być bardziej zdeterminowani, dlatego wydaje się, że faworyt tej pojedynku jest oczywisty.

Wisła Płock – ŁKS Łódź kursy

Bukmacherzy twierdzą, że Wisła Płock ma zdecydowanie większe szanse na wygraną. Tym samym ustalili kurs na zwycięstwo “Nafciarzy” na 1.75. Remis (kurs 3.85) i wygrana ŁKS-u (kurs 4.50) wydają się bowiem mniej prawdopodobne.

Wisła Płock – ŁKS Łódź typy

Wisła w ostatnim czasie ma problemy ze skutecznością. ŁKS jednak traci dużo bramek już w pierwszej połowie. Może “Nafciarze” tym razem się przełamią i po raz pierwszy od dłuższego czasu znajdą drogę do bramki w obu częściach spotkania?

Wisła P. – ŁKS | Typy: Wisła Płock wygra @1.75 BETFAN

Wisła P. – ŁKS | Typy: Wisła Płock strzeli gola w obu połowach @2.56 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO