Górnik Zabrze – Wisła Kraków. Typy, kursy (27.06.2020)

27.06.2020

Górnik Zabrze zmierzy się w najbliższym meczu z Wisłą Kraków. Czy klub ze Śląska po raz kolejny w tym sezonie udowodni przewagę własnego stadionu? A może to “Biała Gwiazda” zrobi krok w kierunku pewnego utrzymania w lidze?

Górnik Zabrze – Wisła Kraków zapowiedź

Chyba nie ma w tym sezonie trudniejszej twierdzy do zdobycia niż stadion Górnika. Jedynym zespołem, który wywiózł z Zabrza trzy punkty był Lech Poznań, który we wrześniu wykorzystał słabszą postawę drużyny Marcina Brosza, wygrywając 3:1. Ostatnio jednak nawet rozpędzona Legia potknęła się w wyjazdowym pojedynku z Górnikiem.

“Biała Gwiazda” w ostatnim czasie gra w kratkę, z przewagą tych słabszych meczów. Podopieczni Artura Skowronka po wznowieniu ligi wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i trzy przegrali. Zespół ma trochę szczęścia, gdyż goniące go Arka i Korona również nie punktują regularnie. Z tego powodu Wisła wciąż utrzymuje miejsce tuż nad strefą spadkową.

Ostatnie spotkanie między zespołami miało miejsce jeszcze w ubiegłym roku.Wówczas Górnik wygrał u siebie 4:2. Wiele wskazuje na to, że podobnym wynikiem może się zakończyć tym razem. Dzięki temu zabrzanie mieliby już pewne utrzymanie w lidze.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków kursy

Bukmacherzy uważają podopiecznych Marcina Brosza za faworytów tego pojedynku (kurs 2.02). Tymczasem szanse “Białej Gwiazdy” oceniono na 3.65, a kurs na remis wynosi 3.55.

Górnik Zabrze – Wisła Kraków typy

W ostatnich spotkaniach dobrą dyspozycję strzelecką wykazywał Gergios Giakoumakis, więc może przeciwko Wiśle przedłużyć swoją serię meczów z golem do trzech.

Górnik – Wisła | Typ: Górnik Zabrze wygra @2.02 BETFAN

Górnik – Wisła | Typ: Georgios Giakoumakis strzeli gola @2.65 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK