Cracovia – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (29.06.2020)

29.06.2020

Cracovia w poniedziałkowym meczu zmierzy się z Pogonią Szczecin. Czy ostatnie dwa zespoły grupy mistrzowskiej jeszcze mają szanse w walce o grę w europejskich pucharach?

Cracovia – Pogoń Szczecin zapowiedź

Trzeba przyznać, że oba zespoły od początku roku rozczarowują. W rundzie jesiennej zarówno o Cracovii, jak i Pogoni mówiło się, że mogą się włączyć do walki o europejskie puchary. Obecnie wydaje się to nierealne, gdyż drużyny zajmują ostatnie dwie pozycje w tabeli PKO Ekstraklasy.

O przewidywania na najbliższy pojedynek Cracovii z Pogonią zapytaliśmy w naszym eksperckim cyklu “Czas na ekstraklasę” Radosława Majdana.

To są dwa największe rozczarowania górnej ósemki. Cracovia po prostu doznała fali porażek, przegrywając osiem z dziesięciu meczów. Trudno powiedzieć, w którym momencie Cracovia się pogubiła. Zresztą “Pasy” zazwyczaj przegrywają jedną bramką, raczej nie pozwalają się zdominować, ale brakuje jej skuteczności. Myślę, że Cracovię na pewno stać na więcej.

W przypadku Pogoni można dokładnie określić, kiedy to się stało. To miało miejsce w przerwie zimowej – odejście Buksy, Guarrotxeny, potem Kożulja, a ostatnio jeszcze odszedł Spiridonović. Trzeba zwrócić uwagę też na to, że Pogoń ma najmniej strzelonych bramek spośród zespołów z górnej ósemki. Tylko drużyny ze strefy spadkowej mają ich mniej na koncie.

Pogoń mało kreuje akcji. Narzeka się na Maniasa, ale koledzy też mu nie pomogli. Można powiedzieć, że nie mógł się odnaleźć w tej nieporadności ofensywnej Pogoni. Nie było dośrodkowań, prostopadłych piłek. Buksa był piłkarzem, który potrafił się w tym znaleźć, wrócić, strzelić z 30 metrów, miał nieco inne parametry. Zawsze mówiliśmy o tym, że Pogoń gra dobrze w ataku pozycyjnym i trochę się to zaburzyło. Wpływ na to miał też rozpad trójkątu w środku pola – odszedł Kożulj, Podstawski miał słabszy czas, a Drygas dopiero wrócił po kontuzji.

W dodatku ostatnio defensywa Pogoni zaczęła popełniać błędy, choć jeszcze niedawno chwaliliśmy Stipicę, Zecha czy Triantafyllopoulosa. Błędy były jednak nieuniknione, gdyż nie można jednak opierać gry tylko na obronie.  – przyznał Radosław Majdan.

Cracovia – Pogoń Szczecin kursy

Bukmacherzy dostrzegają większe szanse na wygraną Cracovii (kurs 2.10). Tymczasem kurs na wygraną Pogoni oceniono na 3.80, a na remis na 3.20.

Cracovia – Pogoń Szczecin typy

“Pasy” początku roku raczej nie błyszczą skutecznością. W poprzedniej kolejce ze Śląskiem byli jednak w stanie zdobyć dwa gole na wyjeździe. Może na własnym stadionie ponownie tego dokonają? Tymczasem Pogoń już od trzech spotkań nie zdobyła gola na wyjeździe – w meczu z Cracovią zapowiada się na przedłużenie niechlubnej passy?

Cracovia – Pogoń | Typ: Cracovia powyżej 1.5 goli @2.17 BETFAN

Cracovia – Pogoń | Typ: Pogoń nie strzeli gola @2.42 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!