Sandro Tonali kolejnym celem transferowym Interu Mediolan
01.07.2020

Fani Interu w najbliższym czasie z niecierpliwością będą śledzić doniesienia transferowe. Mediolańczycy pragną bowiem dopiąć transfer zawodnika, którego usilnie starają się pozyskać. 

Piłkarzem tym jest Sandro Tonali. 20-latek, określany przez wielu kibiców oraz ekspertów nowym Andreą Pirlo, już niebawem może zasilić szeregi “Nerazzurrich”.

Pożądany przez czołowe kluby

W kontekście transferu piłkarza Brescii wymieniało się praktycznie wszystkie czołowe włoskie kluby. Jakiś czas temu w mediach na Półwyspie Apenińskim pojawiła się informacja, że Tonali zdecydował się na przejście do Interu. Od tamtej pory jednak nic konkretnego w tej sprawie się nie wydarzyło. Przy pogłoskach dotyczących transferu padały różne kwoty, więc może to właśnie kwestie finansowe są jak na razie kością niezgody między klubami.

Ofensywa transferowa Interu

Gdyby do transakcji rzeczywiście doszło, byłoby to już drugie głośne wzmocnienie Interu. Bardzo blisko podpisania kontraktu z klubem jest bowiem Achraf Hakimi. Prawy obrońca tej klasy bardzo przydałby się “Nerazzurrim”, gdyż forma Antonio Candrevy oraz Victora Mosesa jest mocno niestabilna.