KTS Weszło zagra w barażach ligi okręgowej
01.07.2020

Jak poinformował Krzysztof Stanowski, KTS Weszło przystąpi do baraży o awans do ligi okręgowej. Pierwotnie zakładano inne rozwiązanie.

“Ponowna zmiana koncepcji. 11 (polfinaly) i 15 lipca (final) cztery drużyny z czterech grup A-klasy, w tym @KTS_Weszlo zmierzą się o jedno miejsce w okregowce. Bardzo mnie cieszy rozstrzygnięcie sportowe. Ale miejsce w okregowce będzie tylko jesli Znicz utrzyma się w 2 lidze.” – poinformował za pośrednictwem swojego Twittera właściciel klubu.

Przerwane rozgrywki

Klub KTS Weszło zajął 3. miejsce w jednej z warszawskich grup klasy A. Ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywki zostały przerwane zaledwie po 13 meczach. Później zaś podjęto decyzję, że nie zostaną one dokończone w normalnej formie.

Sportowy awans

Warszawski klub, który ma w swoich szeregach zawodników z przeszłością na wyższych szczeblach rozgrywkowych, będzie miał jednak możliwość awansu do ligi okręgowej. Władze oraz poszczególni członkowie klubu za pośrednictwem mediów podkreślali, że bardzo zależy im na rozstrzygnięciu kwestii awansu na murawie.