Sławomir Peszko otworzył restaurację. Klientów ma przyciągnąć wódka o nazwie “Peszko”
01.07.2020

Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Kuświk oraz Dusan Kuciak są właścicielami nowej restauracji. Lokal znajduje lokalizację w Sopocie.

Wielu zawodników ma problem z odnalezieniem się w rzeczywistości po zakończeniu kariery piłkarskiej. Dla części z nich jednym z pomysłów na zarobek jest biznes gastronomiczny. W tym przypadku w spółkę weszło 3 piłkarzy u schyłku kariery, jeden zaś już ją zakończył.

Koledzy z szatni

Restauracja o nazwie “Team Spirit” ma w zamiarze założycieli łączyć pasję do kuchni oraz sportu. Jeszcze do niedawna właściciele nowo powstałego baru byli kolegami z szatni Lechii Gdańsk, dlatego też lokalizacja miejsca w Sopocie nie powinna dziwić.

Bar dla kibiców

To bardzo popularny rodzaj biznesu wśród piłkarzy. Przed kilkoma miesiącami właścicielem podobnego typu restauracji został Arkadiusz Milik. Elementem menu restauracji ma być wódka o nazwie “Peszko“, co ma budzić oczywiste skojarzenia z historiami związanymi z wciąż aktywnym piłkarzem. Pomysłodawcy mogą spodziewać się dużego zainteresowania wśród kibiców.