Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (4.07.2020)

Raków Częstochowa w pierwszym sobotnim meczu zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Można powiedzieć, że oba zespoły nie walczą już o nic. Czeka nas nudne spotkanie?

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin zapowiedź

Raków był pierwszą drużyną grupy spadkowej, która zapewniła sobie pozostanie w ekstraklasie na przyszły sezon. Podopieczni Marka Papszuna wygrali zresztą cztery ostatnie mecze – z Zagłębiem, Wisłą Kraków, Koroną i Arką. Spokój może sprawić, że częstochowianie przetestują kilka nowych wariantów, choć raczej nie można się spodziewać roszad w składzie.

Z kolei Zagłębie w ostatnich spotkaniach gra w kratkę. Zespół Martina Seveli efektownie pokonał Pogoń po wznowieniu ligi (3:0), aczkolwiek na kolejne zwycięstwo musiał czekać cztery mecze. “Miedziowi” są już jednak pewni utrzymania, co może sprawić, że trener zdecyduje się dać szansę kilku rezerwowym oraz młodzieżowcom.

Poprzednie spotkanie między zespołami, które odbyło się kilka tygodni temu, zakończyło się wygraną Rakowa 2:1. Oba zespoły grają o nic, jednak żaden wynik nie powinien być tutaj niespodzianką, poza jakimś pogromem jednej z drużyn. Raczej czeka nas wyrównane widowisko dwóch drużyn, które już myślami są w przyszłym sezonie. Nawet mimo wciąż niejasnej przyszłości Martina Seveli w Lubinie.

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin kursy

Większe szanse na triumf według bukmacherów ma Raków (kurs 2.13). Tymczasem kurs na wygraną “Miedziowych” wynosi 3.20, a na remis 3.70.

Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin typy

Drużyna z Częstochowy będzie na pewno częściej szukać możliwości bramkowych przez stałe fragmenty gry. Stąd można się spodziewać większej liczby rzutów rożnych ze strony Rakowa. Raczej obie drużyny dziś znajdą drogę do bramki. Może swoje kolejne trafienie zanotuje 18-letni Bartosz Białek?

Raków – Zagłębie | Typ: Raków Częstochowa – więcej rzutów rożnych @1.80 BETFAN

Raków – Zagłębie | Typ: Bartosz Białek strzeli gola @2.54 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!Fot. YouTube/Raków Częstochowa