Leszek Ojrzyński może wrócić na ławkę. Rozmowy z Widzewem Łódź
04.07.2020

Po przerwie spowodowanej problemami osobistymi Leszek Ojrzyński może wrócić na ławkę trenerską. Zainteresowanie wykazuje łódzki Widzew.

Widzew zajmuje 1. miejsce w tabeli 2. ligi, jednak po wznowieniu rozgrywek drużyna Marcina Kaczmarka spisuje się poniżej oczekiwań. W 7 ostatnich meczach piłkarze łódzkiej drużyny zdołali zdobyć zaledwie 8 punktów. Przewaga klubu nad miejscami barażowymi została zniwelowana do różnicy 4 punktów.

Piątkowe rozmowy

Stąd też spekulacje na temat nazwiska ewentualnego nowego szkoleniowca. Jak podaje “Przegląd Sportowy”, w piątek doszło do spotkania pomiędzy władzami Widzewa i Ojrzyńskim. Trener miał wyrazić zainteresowanie pracą w utytułowanym klubie. Istnieje możliwość, że jeżeli zostaną dopięte wszelkie szczegóły, to umowa zostanie podpisana w następnym  tygodniu.

Trenował syna

Byłby to powrót 48-latka do pracy po 11 miesiącach. 27 lipca 2019 roku przestał pełnić funkcję trenera Wisły Płock. Podjął taką decyzję z powodów osobistych. W ostatnich tygodniach prowadził m.in. treningi indywidualne ze swoim synem, Jakubem, który jest zawodnikiem młodzieżowego Liverpoolu.