Leicester City i Wolverhampton Wanderers po Williama Carvalho
04.07.2020

William Carvalho może zmienić klub. Zainteresowane zawodnikiem są 2 kluby, które w tym sezonie bardzo dobrze spisują się w Premier League.

Real Betis znajduje się na 13. miejscu w lidze hiszpańskiej, co trzeba odnotować jako rozczarowanie. Za pewnik można uznać, że nie zobaczymy tego klubu w przyszłym sezonie europejskich pucharów. Drużynę czeka przebudowa kadry.

Zainteresowanie z Anglii

Klub z Sewilli opuścić może William Carvalho. Portugalczyk nie może narzekać na zainteresowanie. Do faworytów w wyścigu po pomocnika zalicza się Leicester City, a także Wolverhampton Wanderers, które słynie z zatrudniania dużej liczby piłkarzy pochodzących z Półwyspu Iberyjskiego.

Mistrz Europy z 2016 roku

28-latek jest wyceniany na kwotę 16 mln euro przez portal “Transfermarkt.de”. Dokładnie taką kwotę zapłacił za niego Betis przed sezonem 2018/19 sprowadzając go ze Sportingu. W tym sezonie Carvalho zagrał zaledwie w 11 meczach LaLiga. Był podstawowym piłkarzem reprezentacji Portugalii, która w 2016 roku zdobyła mistrzostwo Europy. Dotychczas zagrał w 59 meczach kadry, w których strzelił 4 gole.