Kolejny kandydat do bramki Legii. Matous Trmal na radarze
04.07.2020

Kolejny zawodnik jest przymierzany do transferu do stołecznej Legii. Matous Trmal może zostać nowym bramkarzem drużyny Vukovicia.

Z końcem czerwca klub na rzecz AS Monaco opuścił Radosław Majecki. Niezwłocznie rozpoczęto poszukiwania kandydata, który w przyszłym sezonie mógłby zostać jego następcą między słupkami Legii Warszawa. W gronie zainteresowań pozostają Artur Boruc, Dusan Kuciak, a także Dominik Hładun.

Młodzieżowy reprezentant

Trmal jest zawodnikiem klubu, którego jest wychowankiem, czyli FC Slovacko. 21-latek w tym sezonie ligi czeskiej wystąpił w 27 spotkaniach – w 13 z nich udało mu się zachować czyste konto. W swoim CV ma 3 występy w młodzieżowej reprezentacji Czech. Informację o rzekomym zainteresowaniu Trmalem podał Mateusz Kalina na swoim Twitterze.

Perspektywiczna opcja

Niewątpliwie czeski bramkarz, w odróżnieniu do Boruca i Kuciaka wymienionych, może się jeszcze rozwinąć oraz w perspektywie kilku lat zostać wypromowany i sprzedany do mocniejszego klubu za duże pieniądze. Obecnie portal “Transfermarkt.de” wycenia tego piłkarza na kwotę 1 mln euro.