Na hitowy transfer trzeba poczekać. Bayer Leverkusen nie otrzymał oferty za Kaia Havertza
07.07.2020

Jedna z największych sag transferowych tego okna zdaje się nie mieć końca. Havertz od wielu tygodni łączony jest z kilkoma klubami, lecz nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy.

Niemiec pozostaje w kręgu marzeń wielu zespołów, chociaż najpoważniejszym kandydatem wydaje się Chelsea. Jak podaje Christian Falk włodarze „Aptekarzy” nie otrzymali oferty za swoją gwiazdę, ale wiedzą o zainteresowaniu londyńskiego klubu.

Trudne czasy

Ze względu na straty, z którymi musi radzić sobie większość klubów, o nazwisko niemieckiego talentu nie walczy wiele zespołów. W ostatnich tygodniach pojawiały się nazwy tylko trzech klubów. Poza wspomnianą Chelsea w grze pozostawał Bayern oraz Real. Pierwszy z nich zrezygnował z kupna Havertza w tym roku, licząc na pozostanie Niemca na kolejny sezon w ekipie z Leverkusen.

Nowe porządki

Wraz z przyjściem nowego zawodnika na Stamford Bridge, włodarze „The Blues” mają odchudzić kadrę zespołu z kilku zawodników. Jednym z niepewnych swojej przyszłości jest Jorginho, który ostatnio nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w jedenastce klubu ze stolicy Wielkiej Brytanii. Jednak według zapewnień Franka Lamparda nie ma on wcale tak złej pozycji, jak się wydaje.