Patric ugryzł Giulio Donatiego. Lazio traci szanse na Scudetto [WIDEO]
07.07.2020

Do niecodziennego zdarzenia doszło w meczu Lazio z Lecce. Piłkarz Rzymian, sfrustrowany niepowodzeniem swojej drużyny, ugryzł zawodnika przeciwnej drużyny.

We wtorkowym meczu Lecce niespodziewanie pokonało 2:0 drużynę Lazio. Klub walczący o utrzymanie w ten sposób pozbawił Rzymian szans na zdobycie mistrzostwa. Podopieczni Simone Inzaghiego byli bardzo sfrustrowani, jeden z nich wyraził to w niespotykany sposób.

Przejaw frustracji

W doliczonym czasie gry Giulio Donati został niespodziewanie ugryziony przez Patrica. Piłkarz drużyny gości został niezwłocznie ukarany przez sędziego czerwoną kartką. Znamy podobne przypadki z historii futbolu. Na myśl nasuwa się chociażby przypadek Luisa Suareza, który niegdyś w podobny sposób potraktował Giorgio Chielliniego. Można spodziewać się surowej kary dla Hiszpana za to przewinienie.

Wychowanek Barcelony

27-latek wystąpił w 17 meczach tego sezonu Serie A. Piłkarz nie jest podstawowym wyborem Inzaghiego, nie zbiera dobrych recenzji swoich występów. Do Lazio trafił w 2015 roku z 2. zespołu Barcelony. Zapłacono za niego wówczas 500 tys euro. Jego obecny kontrakt jest ważny do końca czerwca 2022 roku.