Nowy stoper w Manchesterze United? Klub z Old Trafford interesuje się trzema zawodnikami

09.07.2020

Świetna forma Manchesteru United nie zamierza uśpić czujności osób odpowiedzialnych za transfery „Czerwonych Diabłów”. Mają oni zamiar wzmocnić środek obrony. Na liście życzeń klubu z Old Trafford widnieją trzy nazwiska. 

Według „ESPN” piłkarzami, którzy mogliby zasilić szeregi piątej drużyny w Premier League, są Nathan Ake, Alessio Romagnoli oraz Tyrone Mings. Któryś z wymienionych stoperów miałby zostać nowym partnerem w środku obrony dla Harry’ego Maguire’a.

Anglia czy Włochy?

Być może Ed Woodward chcąc obniżyć koszty transakcji, zdecyduje się na kupno Ake lub Mingsa. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że zarówno Bournemouth, jak i Aston Villa spadną po sezonie z Premier League. Alessio Romagnoli znajduje się natomiast w wysokiej formie po wznowieniu rozgrywek Serie A. Włoch jest jednym z czołowych zawodników Milanu, który zdążył już pokonać Romę, Lazio czy niedawno Juventus.

Lindelof na ławkę?

Doniesienia „ESPN” sugerowałyby, że w Manchesterze nie są do końca zadowoleni z Victora Lindelofa. Szwed trafił na Old Trafford latem 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał w barwach klubu 108. spotkań.