Ambitne plany transferowe Wieczystej Kraków. Klub chciał sprowadzić Dominika Furmana
11.07.2020

Sławomir Peszko to nie jedyne głośne nazwisko, które chciała mieć w swoich szeregach Wieczysta Kraków. Klub z krakowskiej okręgówki kontaktował się z Dominikiem Furmanem!

Informuje o tym Mateusz Kulawik na stronie “Krótka Piłka”. Oprócz pomocnika Wisły Płock, Wieczysta próbowała również ściągnąć w swoje szeregi piłkarza Legii Warszawa.

Reprezentant Polski w okręgówce?

Zawodnik powoływany w ostatnim czasie do reprezentacji Polski nie był kompletnie zainteresowany ofertą. Furmanowi wraz z końcem sezonu wygasa kontrakt z Wisłą Płock. Piłkarz najprawdopodobniej będzie grać zagranicą.

Oferta dla piłkarza Legii

Furman to nie jedyne nazwisko, które znajdowało się w orbicie zainteresowań krakowskiego klubu. Jak podaje w swoim artykule Kulawik, kontaktowano się również z zawodnikiem Legii Warszawa, Vamarą Sanogo. Napastnik, który rozegrał w tym sezonie dla warszawskiego klubu jedynie trzy spotkania, również nie był zainteresowany przeprowadzką.

Mocarstwowe plany

Wieczystą Kraków przejął w 2019 roku krakowski biznesmen Wojciech Kwiecień. Poza zakontraktowanym Peszką, w barwach klubu występują również tacy zawodnicy jak Michał Miśkiewicz czy Bartosz Iwan.