Trener Bayernu o przyszłości Lewandowskiego

30.07.2018

To chyba koniec spekulacji w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik latem chciałby zmienić otoczenie. Monachium najchętniej zamieniłby na Madryt. Po słowach trenera Bayernu nie wydaje się, by mogło dojść do transferu. – Wiemy, że chce odejść, ale nie pozwolimy na to – powiedział w wywiadzie dla Sky Sport News Niko Kovac.

W weekend hiszpański dziennika „Marca” poinformował, że jeszcze tego lata Lewandowski może zmienić klub. Polski napastnik miałby trafić do Realu Madryt, który potrzebuje bramkostrzelnego zawodnika po odejściu z klubu Cristiano Ronaldo. – W sprawie Lewandowskiego nic się nie zmieniło. Sytuacja jest jasna, nie opuści Bayernu, bo jest naszym topowym napastnikiem. Nie zamierzamy go sprzedać i nie sprzedamy – zapewnił trener Bayernu.

Kovac dodał, że reprezentanta Polski obowiązuje kontrakt, który wygasa w 2021 roku. – Jedna sprawa to fakt, że chciałby odejść, ale liczy się również to, czego my chcemy jako Bayern. Ma ważny kontrakt i na pewno będzie w Bayernie grać tak długo, jak będzie to możliwe. Jest stworzony do odnoszenia sukcesów. Wiele osiągnął w Bundeslidze, zdobył wiele bramek i na pewno jeszcze wiele w niej strzeli Robert – stwierdził Chorwat.

 

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK