Real Valladolid – Barcelona. Typy, kursy (11.07.2020)

11.07.2020

Barcelona po raz kolejny może wywrzeć presję na Realu Madryt, wygrywając jako pierwsza swój mecz w 36. kolejce  La Liga. Zespół z Camp Nou rozegra wyjazdowe starcie z Valladolid.

Real Valladolid – Barcelona zapowiedź (sobota, 19:30)

Zespół gospodarzy powoli może myśleć o kolejnym sezonie. Przewaga Valladolid nad strefą spadkową wynosi bowiem siedem punktów. Biorąc pod uwagę fakt, iż do końca kampanii pozostały już trzy kolejki, tylko istny armagedon sprawiłby, iż drużyna pożegnałaby się z najwyższą klasą rozgrywkową w Hiszpanii.

O trzy punkty w najbliższym spotkaniu nie będzie łatwo, gdyż do Valladolid przyjedzie Barcelona. Gracze Quique Setiena nie porzucili jeszcze nadziei w kontekście mistrzostwa. Sytuacja „Dumy Katalonii” nie jest jednak łatwa. Strata czterech punktów do Realu Madryt przy tylko trzech kolejkach sprawia, iż jakiekolwiek potknięcie Barcelony spowoduje, że kwestia tytułu będzie rozstrzygnięta.

Klub z Camp Nou z pewnością zdaje sobie z tego sprawę, dlatego determinacji w rywalizacji z Valladolid nie powinno zabraknąć.

Real Valladolid – Barcelona kursy bukmacherów

Niekwestionowanym faworytem starcia jest Barcelona. Kurs na gości wynosi 1.34. Z kolei remis w tym spotkaniu bukmacherzy oszacowali na kurs 5.10. W przypadku zwycięstwa Valladolid mowa o kursie 8.60.

Real Valladolid – Barcelona typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, niż zwycięstwo Barcelony. Gracze Setiena dołożą wszelkich starań, by zrobić krok w kierunku odrobienia strat do „Królewskich”. Los mistrzostwa nie leży jednak w rękach obrońcy tytułu.

Real Valladolid – Barcelona | Typ: Barcelona wygra i Griezmann strzeli gola 2.90 @ BETFAN

Real Valladolid – Barcelona | Typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 8 rzutów rożnych 2.05 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!