Werder Brema nie sprzeda Milota Rashicę po promocyjnej cenie. Frank Baumann ostrzega
11.07.2020

Werder Brema musiał walczyć w barażach o utrzymanie w Bundeslidze. Jednym z kluczowych zawodników klubu z Bremy jest Milot Rashica, który najprawdopodobniej pożegna się z zespołem. W rozmowie z “Bild” Frank Baumann oświadczył, że nie sprzedadzą zawodnika za niższą cenę.

Cudem utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po tym jak w ostatniej kolejce wywalczyli sobie miejsce dające udział w barażach. W nich okazali się lepsi od 1. FC Heidenheim, lecz nie wygrali żadnego z obu spotkań. O zwycięstwie zadecydowała liczba bramek na wyjeździe.

Postawione ultimatum

Jeden z przedstawicieli klubu – Frank Baumann wyznał w rozmowie z “Bild”, że klub nie będzie robił problemów z odejściem Rashicy, ale nie sprzeda go za niższą cenę.

– Rashica budzi duże zainteresowanie, to prawda. W związku z tym już prowadzimy negocjacje w sprawie zawodnika i jego ewentualnego transferu – mówił Frank Baumann.

– Musimy powoli godzić się tym, że w przyszłym sezonie nie będzie tego zawodnika z nami. Pewne jest natomiast, że na pewno nie sprzedamy go za mniej, niż jest wart – dodał.

Ważna postać

Rashica jest kluczowym zawodnikiem klubu z Bremy. Kosowianin w 28 występach strzelił osiem bramek oraz zanotował siedem asyst w rozgrywkach Bundesligi. Niebawem możemy się doczekać transferu zawodnika do większego zespołu.