Ondrej Duda wróci z Norwich City do Herthy Berlin
12.07.2020

Ofensywny pomocnik w przyszłym sezonie powróci do swojego macierzystego klubu. Słowak nie zaliczy do udanych okresu spędzonego na wypożyczeniu.

Po zakończeniu sezonu Ondrej Duda wróci z Norwich City do Herthy Berlin. Angielski klub stracił matematyczne szanse na utrzymanie się  angielskiej elicie, dlatego też niemiecki klub czyni starania, żeby skrócić jego wypożyczenie. Trener Daniel Farke stwierdził, że negocjacje na ten temat są w toku.

Chciałby zostać

Sam Duda z pewnością chciałby pozostać w Anglii, także na przyszły sezon. W wywiadzie udzielonym Łukaszowi Wiśniowskiemu i Jakubowi Polkowskiemu z kanału “Foot Truck” zdradził, że nie chciałby wracać do swojego macierzystego klubu.

Słaby bilans w punktacji kanadyjskiej

25-latek został wypożyczony do Norwich z styczniu tego roku. Zagrał w 10 meczach ligi angielskiej, do swojego konta doliczył także 2 występy w pucharze krajowym. Jesienią w barwach Herthy wystąpił w 7 spotkaniach i zaliczył 1 asystę. Były zawodnik Legii Warszawa w reprezentacji Słowacji ma bilans 36 meczów, w których strzelił 5 goli.