Serie A: Brescia nie zamierza sprzedawać Sandro Tonalego po niższej cenie
12.07.2020

Według informacji włoskiego dziennika “La Gazetta dello Sport” Brescia nie ugnie się, jeśli chodzi o cenę, za jaką miałby odejść Sandro Tonali. Klub nie sprzeda zawodnika za kwotę mniejszą niż 50 milionów euro.

Włoski klub czeka jedno z ciekawszych okien transferowych. Powodem jest postać Sandro Tonalego, który jest uważany za jeden z największych talentów we włoskiej Serie A.

Wielki talent

W ostatnim czasie wiele klubów miałoby być zainteresowane Tonalim. Wśród tych drużyn wymieniano: Inter Mediolan, Juventus oraz AC Milan. Na pewno wszyscy z nich liczą na spadek Brescii, aby cena za piłkarza była mniejsza. Jednak dziennikarze “La Gazetta dello Sport” donoszą, że Brescia nie zamierza schodzić ze swojej kwoty, nawet w przypadku braku utrzymania.

Ograny na boisku

Środkowy pomocnik wystąpił w tym sezonie w 29 meczach Serie A. Zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował sześć asyst. Tonali jest z rocznika 2000, ale nie widać tego po grze zawodnika. Wygląda na piłkarza bardzo dojrzałego w swoich zagraniach. Umowa wiążąca go z Brescią wygasa z końcem czerwca 2022 roku.