Zlatan Ibrahimovic: Tutaj nic nie wiadomo, co będzie
12.07.2020

Nie jest jasna dalsza przyszłość Zlatana Ibrahimovicia. Kontrakt Szweda z AC Milanem jest ważny do końca sezonu obecnego sezonu. Przed meczem z SSC Napoli Ibrahimovic zabrał głos w wywiadzie dla “Sky Sport Italia”. 

Nikt nie wie, jaka jest przyszłość legendarnego już Zlatana. Piłkarzowi kończy się umowa 31 sierpnia 2020 roku. Na razie nie doszło do przedłużenia umowy.

Wypowiedź zawodnika

Wiele wskazuje na to, że zawodnik opuści klub z Mediolanu. Jednak przed meczem z SSC Napoli w rozmowie ze “Sky Sport Italia” Szwed podzielił się swoim zdaniem.

– W dalszym ciągu gram wtedy, gdy jest potrzebna moja pomoc w osiągnięciu konkretnych wyników. Nie jestem maskotką – mówił Ibrahimovic.

– Mam kontrakt ważny jeszcze przez trzy tygodnie. Na razie nikt nie zaczął rozmów w sprawie mojej przyszłości. Tutaj nic nie wiadomo, co będzie – kontynuował piłkarz.

– Musimy grać i zakończyć sezon, jak najlepiej, a co będzie dalej, zobaczymy – podsumował 38-latek.

Dobre wejście

Ibrahimovic dalej potrafi zaskoczyć swoimi umiejętnościami. Odkąd trafił do Milanu wystąpił w 11 spotkaniach, w których strzelił 5 goli oraz zaliczył 3 asysty. Razem z drużyną zajmowali siódme miejscem przed 32. kolejką Serie A.