Liverpool: Dejan Lovren odejdzie z zespołu „The Reds”?

12.07.2020

Liverpool wywalczył mistrzostwo Anglii pierwszy raz od 30 lat. Pomimo tego zespół „The Reds” może pożegnać się ze Dejanem Lovrenem. Według Paula Joyce’a z „The Times” obrońca znalazł się na celowniku Zenitu Sankt Petersburg. 

Liverpool jest już pewny mistrzostwa. Gra tak właściwie o ewentualne pobicie rekordów Premier League, gdyż zespół odpadł już z rozgrywek Ligi Mistrzów, przegrywając rywalizacje z Atletico Madryt.

Nie tak ważny

Reprezentant Chorwacji nie może już liczyć na regularne występy. Jak do tej pory wystąpił tylko w dziesięciu spotkaniach w tym sezonie w Premier League. Przez wiele lat był członkiem pierwszej jedenastki, jednakże w ostatnim czasie nie pojawiał się na murawie. Według doniesień medialnych 31-latek mógł odejść przed trwającą kampanią. Wtedy podobno AS Roma i AC Milan były zainteresowane piłkarzem.

Nowy kierunek

Paul Joyce z „The Times” informuje, że zainteresowanie Chorwatem przejawia Zenit Sankt Petersburg. Klub ten w tym sezonie wywalczył kolejny raz mistrzem Rosji. Jest to już szósty taki triumf Zenitu.