Gabriel Magalhaes nowym zawodnikiem SSC Napoli? Klub zainteresowany
14.07.2020

Według “L’Equipe” informują, że nie tylko Victor Osimhen może trafić do Neapolu z francuskiego Lille. Drugim nabytkiem z tej drużyny do włoskiego klubu miałby być Gabriel Magalhaes.

O tym, że środkowy obrońca opuści Lille OSC donoszono w mediach od dłuższego czasu. Francuski dziennik “L’Equipe” dodaje, że w ostatnich 24 godzinach miałoby się odbywać rozmowa, w których uczestniczył dyrektor sportowy Napoli oraz prezydent Lille OSC Gerard Lopes. W spotkaniu dodatkowo mieli uczestniczyć agenci i pośrednicy zawodnika.

Krok naprzód

Gabriel nie zostanie we francuskim klubie na dłużej. 22-latek trafił do klubu z Lille latem 2018 roku, przenosząc się z chorwackiego hegemona – Dinamo Zagrzeb. W tym sezonie wystąpił w 24 spotkaniach, opuszczając zaledwie cztery mecze. Zdobył w nich jedną bramkę. Podobno również zainteresowani usługami piłkarza są kluby takie jak Arsenal czy Everton.

Wzmocnienia

Brazylijczyk to nie jedyny zawodnik Lille OSC, który znajduje się na radarze klubu spod Wezuwiusza. Drugim z nich jest Victor Osimhen, który miałby zastąpić w klubie Arkadiusza Milika.