Zagłębie Lubin – Wisła Kraków. Typy, kursy (14.07.2020)

14.07.2020

Zagłębie Lubin we wtorkowym meczu zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Który zespół lepiej wykorzysta okazję do eksperymentów?

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków zapowiedź

“Miedziowi” już wcześniej zapewnili sobie pozostanie w PKO Ekstraklasie na przyszły sezon. Dzięki temu Martin Sevela może testować nowe warianty. Tym samym w spotkaniu z Wisłą Płock zagrali debiutanci – bramkarz Kacper Bieszczad i pomocnik Jakub Sypek. Warto dodać, że mecz z “Białą Gwiazdą” będzie pożegnaniem przed lubińską publicznością dla Alana Czerwińskiego, Bartosza Kopacza i Jakuba Tosika.

Artur Skowronek jednak na razie niechętnie podchodzi do eksperymentów, czego dowodem był mecz z Koroną. Trener postawił wówczas na sprawdzone rozwiązania i jedynym testem było wystawienie Damiana Pawłowskiego na drugą połowę.

Poprzednie pojedynki między zespołami kończyły się triumfami Wisły. Tak było zarówno w sierpniu (4:2), jak i w lutym (“Biała Gwiazda” wygrała 1:0 w Lubinie). Jak zakończy się trzeci pojedynek drużyn?

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków kursy

Według bukmacherów faworytem tego pojedynku są “Miedziowi” Kurs na wygraną zespołu Martina Seveli wynosi 2.15. Tymczasem kurs na zwycięstwo “Białej Gwiazdy” ustalono na 3.25, natomiast remis na 3.60.

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków typy

Obie drużyny już dawno nie zdobyły więcej niż dwóch goli w meczu. To może sugerować, że w najbliższym pojedynku bariera trzech bramek z obu stron raczej nie padnie. Warto dodać, że w ostatnich trzech spotkaniach cztery gole zdobył piłkarz Wisły, Alon Turgeman. Może w Lubinie przedłuży swoją serię?

Zagłębie – Wisła | Typ: Poniżej 3,5 goli w meczu @1.51 BETFAN

Zagłębie – Wisła | Typ: Alon Turgeman strzeli gola @1.91 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!