Wisła Płock – Korona Kielce. Typy, kursy (14.07.2020)

Wisła Płock w 36. kolejce ekstraklasy podejmie u siebie Koronę Kielce. Czy “Nafciarze” pokonają podopiecznych Macieja Bartoszka, którzy już są pewni spadku z ligi?

Wisła Płock – Korona Kielce zapowiedź

“Nafciarze” ostatnio zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie i mają naprawdę dobry czas. W poprzednich trzech kolejkach zdobyli komplet punktów, pokonując kolejno ŁKS, Górnika i Zagłębie. Poza tym należy podkreślić, że w każdym z pojedynków podopieczni Radosława Sobolewskiego zachowali czyste konto. Duża w tym zasługa bramkarza, Krzysztofa Kamińskiego, który wygryzł ze składu Thomasa Dahne, który niedawno zresztą opuścił Płock.

Tymczasem kielczanie są już pewni spadku. Nic dziwnego, że Maciej Bartoszek testuje nowe rozwiązania. W minionej kolejce szansę gry od pierwszej minuty otrzymał 17-letni Daniel Szelągowski, który zresztą znalazł drogę do bramki. Może w Płocku zobaczymy kolejnych młodzieżowców w zespole Korony?

Ostatni pojedynek między zespołami miał miejsce tuż po wznowieniu ekstraklasy. Wisła Płock wówczas prowadziła 1:0, aczkolwiek Korona odpowiedziała czterema trafieniami. Jak będzie tym razem?

Wisła Płock – Korona Kielce kursy

“Nafciarze” wydają się być faworytem tego starcia. Bukmacherzy ustalili kurs na wygraną płocczan na 2.09. Z kolei kurs na remis wynosi 3.35, na na triumf Korony na 3.60.

Wisła Płock – Korona Kielce typy

Krzysztof Kamiński zachował czyste konto w trzech ostatnich meczach. Może w pojedynku z koroną również nie da się pokonać? Podopieczni Radosława Sobolewskiego jednak raczej nie powinni zachwycić skutecznością, a wygrać jedną albo dwoma bramkami.

Wisła P. – Korona | Typ: Korona nie strzeli gola @2.63 BETFAN

Wisła P. – Korona | Typ: Przedział bramkowy Wisły Płock 1-2 @1.46 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!