Arka Gdynia – Górnik Zabrze. Typy, kursy (14.07.2020)

Arka Gdynia w najbliższej ligowej kolejce zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota w dobrym stylu pożegnają się z ekstraklasą przed własnymi kibicami?

Arka Gdynia – Górnik Zabrze zapowiedź

Arkowcy są już pewni spadku z ekstraklasy, aczkolwiek do poprzednich spotkań podeszli dość ambitnie. Ostatnie dwa mecze podopieczni Ireneusza Mamrota zakończyli z punktami – zremisowali 1:1 z Koroną i wygrali 3:2 z ŁKS-em. Wydaje się, że zespół zbroi się na przyszły sezon i planuje po roku przerwy wrócić do ekstraklasy.

Górnik za to jest liderem grupy spadkowej i jest drużyną z najmniejszą liczbą straconych goli w dolnej części tabeli. Zresztą zespół Marcina Brosza nie spoczął na laurach, czego dowodem jest wysoka wygrana w poprzedniej kolejce. Zabrzanie pokonali Raków 4:1, a główne role odegrali oczywiście Igor Angulo i Jesus Jimenez.

Poprzedni pojedynek zespołów zakończył się wygraną Górnika 2:0. W rundzie jesiennej to jednak Arka wywalczyła trzy punkty przed własną publicznością. Tym razem mecz również odbędzie się w Gdyni. Może ostatni mecz w ekstraklasie przed własną publicznością doda Arkowcom pewności siebie?

Arka Gdynia – Górnik Zabrze kursy

Przewidywania bukmacherów wskazują na wygraną zabrzan (kurs 2.42), jednak różnica nad kursem na zwycięstwo Arki nie jest duża (kurs 2.83.) Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.45.

Arka Gdynia – Górnik Zabrze typy

Ostatnie kolejki pokazują, że oba zespoły powinny znaleźć drogę do bramki. Może nawet padnie więcej niż trzy gole? Patrząc na poprzednie spotkania z udziałem drużyn, jest to dość możliwe.

Arka – Górnik | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.61 BETFAN

Arka – Górnik | Typ: Powyżej 3.5 goli @2.86 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!