Pogoń Szczecin – Piast Gliwice. Typy, kursy (15.07.2020)

Pogoń Szczecin w najbliższym meczu zagra na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Czy “Portowcy” powstrzymają ustępującego mistrza Polski?

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice zapowiedź

Czy Pogoń przeżywa kryzys? Na to wskazują ostatnie wyniki zespołu, gdyż “Portowcy” nie wygrali już od siedmiu spotkań. W ostatnim czasie z klubem pożegnało się jednak kilku kluczowych zawodników, co osłabiło drużynę. Dlatego Kosta Runjaić w ostatnim czasie stawia na młodych piłkarzy, m.in. Macieja Żurawskiego i Huberta Turskiego.

Tymczasem Piast może być już pewny udziału w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Wciąż jednak zespół walczy o drugie miejsce z Lechem Poznań. W poprzednich dwóch ligowych meczach drużyna Waldemara Fornalika zdobyła komplet punktów. W obu spotkaniach do siatki trafił Piotr Parzyszek.

Warto zwrócić uwagę na to, że Piast nie wygrał z Pogonią od trzech spotkań. Co więcej, ostatni pojedynek zakończył się wygraną “Portowców” 1:0 po golu Davida Steca w 6. minucie. Taki scenariusz obecnie nie wydaje się jednak realny.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice kursy

Według bukmacherów faworytem tego starcia jest Piast (kurs 2.16). Kurs na wygraną Pogoni wynosi 3.50, natomiast na remis 3.25.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice typy

Raczej nie obejrzymy w tym spotkaniu wielu goli. Może nawet drużyny zamkną się w liczbie maksymalnie dwóch bramek? Wydaje się też, że to mimo wszystko Piast odniesie zwycięstwo ze względu na ambicję i chęć utrzymania drugiego miejsca w ekstraklasie.

Pogoń – Piast | Typ: Poniżej 2.5 goli w meczu @1.72 BETFAN

Pogoń – Piast | Typ: Piast Gliwice wygra @2.16 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!