Bramka Kacpra Przybyłki. Philadelphia Union zwycięża [WIDEO]

15.07.2020

W środowym meczu na listę strzelców wpisał się polski napastnik. Swoim trafieniem ustalił wynik meczu.

W rywalizacji pomiędzy Philadelphią Union a Interem Miami, lepsza okazała się być drużyna prowadzona przez Jima Curtina. Decydującego gola zdobył Kacper Przybyłko, który jest najlepszym strzelcem Union od poprzedniego sezonu. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Zwycięska bramka

Wynik w 5. minucie meczu otworzył Kai Wagner. Stan rywalizacji zdołał wyrównać w 36. minucie Rodolfo Pizzaro, który trafił do siatki po podaniu od Matiasa Pellegriniego. W 63. minucie po asyście Brenadana Aaronsona strzelił Przybyłko i w ten sposób ustalił wynik meczu. Polak rozegrał pełne 90 minut.

Ważne ogniwo Union

27-latek do MLS trafił latem 2018 roku, pozostawał wówczas zawodnikiem z kartą na ręku po poprzednim okresie spędzonym w Kaiserslautern. W poprzednim sezonie tej ligi wystąpił w 26 meczach, w których strzelił 15 goli i zaliczył 4 asysty. Jego kontrakt obowiązuje do końca 2023 roku. Przez serwis „Transfermarkt.de” jest wyceniany na kwotę 650 tys. euro.