Reprezentant Polski w kręgu zainteresowań. Arkadiusz Reca zmieni ligę?
15.07.2020

Piłkarz reprezentacji Polski może zmienić klub już w nadchodzącym oknie transferowym. W grę wchodzą kierunki grecki i rosyjski.

Istnieje możliwość, że w najbliższych tygodniach będziemy świadkami transferu Arkadiusza Recy. Dobry sezon lewego obrońcy zaowocował zainteresowaniem ze strony mocniejszych klubów, niż SPAL Ferrara. Czy piłkarz zdecyduje się na zmianę otoczenia?

Następca Rybusa?

Tomasz Włodarczyk z “Meczyki.pl” informuje o zakusach ze strony PAOK-u Saloniki, czyli klubu Karola Świderskiego, a także Lokomotivu Moskwa, w którym miałby zostać następcą Macieja Rybusa. Reca w jednym z wywiadów deklarował jednak chęć pozostania w lidze włoskiej. W SPAL przebywa wyłącznie na wypożyczeniu z Atalanty Bergamo.

Mistrzostwa w perspektywie

25-latek wystąpił dotychczas w 22 spotkaniach tego sezonu Serie A, w których zanotował 2 asysty. Luigi Di Biagio najczęściej wystawia go na lewym wahadle. W reprezentacji Polski ma na koncie 8 meczów. Jerzy Brzęczek regularnie wysyła mu powołania i można przypuszczać, że były piłkarz Wisły Płock powinien dostać powołanie na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Wiele zależy od tego, jaki klub wybierze, i czy będzie mógł liczyć na regularne występy.