Florentino Perez: „Tego lata nie będzie wielkich transferów”

17.07.2020

Sympatyków Realu Madryt czeka raczej spokojne oczekiwanie na kolejny sezon. Jak poinformował Florentino Perez, klub nie będzie wydawał ogromnych kwot w najbliższym okienku transferowym. 

W wypowiedzi dla „El Transistor” sternik „Królewskich” przyznał, że pandemia koronawirusa mocna dała się we znaki klubowi z Madrytu. Wobec tego poważniejsze wzmocnienia w najbliższym czasie są wykluczone.

Duże straty

Prezes Realu stwierdził, że „Królewscy” wraz z Barceloną oraz Atletico najbardziej ucierpieli z powodu zamknięcia trybun w spotkaniach ligowych.

W tym roku straciliśmy potężną część przychodu z powodów z powodu zamknięcia stadionu. Musieliśmy porozmawiać z zawodnikami, aby okazali nam solidarność w tej sytuacji. Gdyby dobrowolnie nie obniżyli swoich pensji, to zanotowalibyśmy jeszcze większe straty. Nie doszło jednak do tego właśnie dzięki nim

„Tego lata nie będzie wielkich transferów”

Wobec takich słów nie jest zaskoczeniem, że Florentino Perez nie planuje dużych wydatków podczas najbliższego okienka transferowego.

Tego lata nie będzie wielkich transferów. Jak powiedziałem, nasza sytuacja jest bardzo zła. Trudno prosić zawodników o obniżkę pensji, a potem dokonywać wielkich zakupów

Mistrzowie Hiszpanii

Wczorajszym meczem z Villarrealem piłkarze „Królewskich” przypieczętowali tytuł mistrzów Hiszpanii. Na kolejkę przed końcem rozgrywek ich przewaga nad Barceloną wynosi aż siedem punktów.