Program dla kibiców futbolu. Aktualizowany na bieżąco [17-23.07.2020]
17.07.2020
Ostatnia aktualizacja 23 lipca, 2020 o 20:51

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień.

Co warto obejrzeć w tym tygodniu?

Zanim przejdziemy do programu, pragniemy zaznaczyć, że warto do niego wracać, ponieważ cały czas będzie aktualizowany o nowe wydarzenia.

Piątek 17.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Paulina Chylewska)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Kotleszka)

13:00 Kanał Sportowy
Stanowisko (Krzysztof Stanowski)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec

18:30 Eleven Sports 2
Championship: Huddersfield Town – West Bromwich Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:10 Polsat Sport
1. liga: Chrobry Głogów – Wigry Suwałki

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Watford FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

21:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Krzysztof Stanowski, Leszek Ojrzyński)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 18.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: DC United – New England Revolution

09:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
A-League: Perth Glory – Central Coast Mariners (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

09:00 Kanał Sportowy
Trening piłkarski (Robert Podoliński)

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Jakub Białek)

11:00 TVP Sport | Weszło TV 12:00 Weszło TV
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – GKS Tychy

15:10 Polsat Sport
1. liga: Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

16:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Multiliga+ (Rafał Dębiński, Filip Surma, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Leszek Ojrzyński)

17:10 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha)

17:15 Eleven Sports 1
Serie A: Hellas Werona – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:30 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 4 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia (Adam Marchliński, Kamil Kosowski)

17:30 CANAL+ Now
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

17:30 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin (Piotr Laboga, Radosław Majdan)

17:30 CANAL+ Film
Ekstraklasa: Korona Kielce – ŁKS Łódź (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Burnley FC (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: Cagliari Calcio – Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Zieliński, Adam Targowski)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Arsenal Londyn – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: AC Milan – Bologna FC (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 Kanał Sportowy
Mój pierwszy raz (Tomasz Smokowski, Wojciech Kowalczyk)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Hadaj)

 

Niedziela 19.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Portland Timbers – Houston Dynamo

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Los Angeles FC – Los Angeles Galaxy

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Samuel Szczygielski)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Przemysław Iwańczyk, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Dariusz Mioduski, Aleksandar Vuković)

11:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
A-League: Brisbane Roar – Adelaide United (Michał Mitrut)

12:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice

13:05 TVP 3
2. liga: Resovia Rzeszów – Widzew Łódź (Hubert Bugaj)

15:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: AFC Bournemouth – Southampton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Championship: Derby County – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:10 Polsat Sport
1. liga: Radomiak Radom – Miedź Legnica

16:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Multiliga+ (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Tomasz Wieszczycki, Michał Żewłakow)

17:00 TVP Sport
Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

17:00 Eleven Sports 2
LaLiga: FC Barcelona – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:15 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Leicester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:30 CANAL+ Now | TVP Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Filip Surma, Wojciech Jagoda)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

17:30 CANAL+ Premium | CANAL+ Sport 4 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn)

17:30 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (Rafał Wolski, Maciej Murawski)

17:30 nSport+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Cracovia Kraków (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski)

17:40 TVP 3
2. liga: Górnik Łęczna – Stal Rzeszów (Tomasz Jasina)

17:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Jastrzębie – Termalica Nieciecza

18:00 Ipla
1. liga: Odra Opole – Olimpia Grudziądz

18:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Michał Zachodny)

19:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester United – Chelsea Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:30 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Udinese Calcio (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Paweł Paczul, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:15 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Marek Citko, Maciej Szczęsny, Dariusz Żuraw)

20:30 Przegląd Sportowy
Magazyn Sportowy (Izabela Koprowiak, Mateusz Borek, Dariusz Dziekanowski, Jacek Zieliński)

20:50 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: RCD Espanyol – Celta Vigo (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

21:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Atletico Madryt – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00 Eleven Sports 4
LaLiga: Granada CF – Athletic Bilbao (Michał Mitrut)

21:00 CANAL+ Premium | CANAL+ 4K
LaLiga: CD Leganes – Real Madryt (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Sevilla FC – Valencia CF (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

21:00 CANAL+ Family
LaLiga: CA Osasuna – RCD Mallorca (Szymon Ratajczak, Wojciech Jagoda)

21:45 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Tomasz Tchórz)

22:15 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:30 Kanał Sportowy
Piłka nocna (Michał Pol, Andrzej Strejlau)

 

Poniedziałek 20.07.2020

00:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Leszek Orłowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Chicago Fire – San Jose Earthquakes

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Seattle Sounders – Vancouver Whitecaps

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Jerzy Mielewski)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Wojciech Piela, Michał Zachodny)

10:25 Onet | Kanał Sportowy 11:30 Kanał Sportowy Extra
Misja Futbol (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Łukasz Olkowicz, Piotr Włodarczyk, Patryk Dziczek)

15:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: ŁKS Łódź (Samuel Szczygielski, Jakub Olkiewicz, Mateusz Janiak)

16:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Maciej Łuczak, Adam Zakrzewski)

18:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Maciej Leszczyński, Jakub Kręcidło, Maciej Łoś)

18:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

19:00 Newonce
La Polemica (Dominik Piechota, Marcin Animucki)

19:00 TVP Sport | Kanał Sportowy 20:00 Kanał Sportowy
Liga PL (Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow, Janusz Gol, Dariusz Marzec)

21:00 CANAL+ Now
Premier League: Brighton & Hove Albion – Newcastle United (Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Sheffield United – Everton FC (Marcin Rosłoń, Jarosław Koliński)

19:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn, Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Karbownik, Domagoj Antolić, Dusan Kuciak)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Krzysztof Brede)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Mateusz Rokuszewski, Jan Mazurek, Igor Sapała, Patryk Sokołowski)

20:10 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba)

21:15 CANAL+ Sport
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Crystal Palace (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:15 CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League (Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Mateusz Klich, Mark Clattenburg, Sean Dyche, Troy Deeney, Toby Alderweireld, Olivier Giroud)

23:30 Weszło FM
Hyde Park (Jakub Białek, Mateusz Rokuszewski, Jan Mazurek)

 

Wtorek 21.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – Orlando City

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Marcin Lepa)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Michał Łopaciński)

14:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Chiny (Adam Kotleszka, Kamil Lewandowski, Maciej Łoś, Marek Kujach)

15:00 Polsat Sport Extra
MLS: Toronto FC – New England Revolution

16:30 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:00 Kanał Sportowy
LaLiga Bonita (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Wojciech Kowalczyk, Natalia Ostrowska)

17:30 Weszło FM
To My Scyzory (Michał Siejak, Wiktor Lesiak, Daniel Baranowski)

18:30 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Dariusz Marzec, Paweł Ściebura)

19:00 Ipla
Do jednej bramki (Paweł Ciszek, Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Manchester City (Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk)

19:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Atalanta Bergamo – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:15 CANAL+ Sport
Premier League: Aston Villa – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

22:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Monika Wądołowska, Marek Cieślak)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Środa 22.07.2020

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Jerzy Mielewski)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Wojciech Piela, Bartłomiej Marszałek)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania)

13:00 Kanał Sportowy
Top 10 (Tomasz Smokowski, Leszek Milewski)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Rafał Kusz, Tomasz Łabiak, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk)

16:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Arka Gdynia (Samuel Szczygielski, Bartosz Ignacik, Żelisław Żyżyński)

18:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Karol Klimczak)

18:00 Super Express
Super Sport (Przemysław Ofiara, Piotr Koźmiński, Andrzej Kostyra, Michał Listkiewicz)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – West Ham United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

19:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – SSC Napoli (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

20:00 Weszło TV
Quiz (Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:30 Eleven Sports 3
Championship: West Bromwich Albion – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:15 CANAL+ Sport | CANAL+ K
Premier League: Liverpool FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:45 Eleven Sports 1
Serie A: Inter Mediolan – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:45 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk)

21:45 Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – AS Roma (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Czwartek 23.07.2020

02:00 Polsat Sport Extra
MLS: FC Cincinnati – New York Red Bulls

07:00 Polsat Sport | Polsat Sport News | PolsatSport.pl
Poranek z Polsatem Sport (Magiera Magiera)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Samuel Szczygielski)

12:00 Weszło FM
Podsumowanie ekstraklasy: Zagłębie Lubin (Samuel Szczygielski, Przemysław Michalak, Michał Kołkowski)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: Widzew w LM 1996/97 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Bartosz Bolesławski)

15:00 Polsat Sport Extra
MLS: Chicago Fire – Vancouver Whitecaps

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Adam Łopatko)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Marcin Szymczyk, Tomasz Sokołowski)

18:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Edward Durda, Adam Kotleszka, Radosław Majewski, Łukasz Olkowicz, Tomasz Tchórz)

19:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – Juventus Turyn (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

21:00 Kanał Sportowy | Weszło FM
Hejt Park (Mateusz Borek)

21:00 CANAL+ Sport
Face2Face (Tomasz Ćwiąkała, Nenad Bjelica)

21:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Lazio Rzym – Cagliari Calcio (Dominik Guziak, Mikołaj Kruk)

22:00 TVP Sport | TVPSport.pl
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO