Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (18.07.2020)
18.07.2020
Ostatnia aktualizacja 19 lipca, 2020 o 13:14

Pewne awansu Podbeskidzie Bielsko-Biała rozegra wyjazdowe starcie z Sandecją Nowy Sącz w ramach 33. kolejki Fortuny 1. Ligi. Gospodarze nadal nie mają zagwarantowanego utrzymania.

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź (sobota, 15:10)

Niezwykle emocjonująco zapowiada się walka o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Wystarczy powiedzieć, że szesnasta Odra Opole traci zaledwie dwa punkty do… dziesiątego Zagłębia Sosnowiec. W trakcie dwóch ostatnich kolejek wszystko może się wydarzyć.

Pewni gry w I lidze podczas sezonu 2020/2021 nie są piłkarze Sandecji. Zespół z Nowego Sącza ma jeden punkt przewagi nad Odrą. Biorąc pod uwagę fakt, iż drużyna w przedostatniej kolejce rywalizuje z Podbeskidziem, natomiast na zakończenie sezonu zagra na wyjeździe z Olimpią, która także nie ma zagwarantowanego utrzymania, ekipa Sandecji nie może stracić koncentracji.

Klub z Bielska-Białej może podejść do sobotniej rywalizacji bez żadnej presji. Podopieczni Krzysztofa Brede będą jednak chcieli zakończyć sezon jako mistrz ligi. Aby tak się stało, Podbeskidzie musi utrzymać przewagę nad Stalą. Obecnie wynosi ona jeden punkt.

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest Podbeskidzie Bielsko-Biała. Kurs na triumf gości wynosi 2.29. Z kolei zwycięstwo Sandecji oceniane jest przez bukmacherów na kurs 2.80. Remis w tym meczu oszacowano na kurs 3.60.

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Mimo pewnego awansu, Podbeskidzie powinno poradzić sobie z sobotnim rywalem. Biorąc jednak pod uwagę walkę Sandecji o utrzymanie, gospodarze z pewnością spróbują strzelić gola.

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: Podbeskidzie wygra mecz 2.29 @ BETFAN

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: Podbeskidzie wygra i obie drużyny strzelą gola 3.60 @ BETFAN 

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!