Raków Częstochowa – Wisła Płock. typy, kursy (18.07.2020)

18.07.2020

Raków Częstochowa na zakończenie ligi zagra w Bełchatowie z Wisłą Płock. Poprzednie pojedynki zespołów kończyły się różnie. Jak będzie tym razem?

Raków Częstochowa – Wisła Płock zapowiedź

Częstochowianie byli jedną z pierwszych drużyn, które zapewniły sobie utrzymanie w ekstraklasie. W ostatnich spotkaniach podopieczni Marka Papszuna jednak nieco spuścili z tonu. Drużyna przegrała trzy ostatnie mecze – z Zagłębiem, Górnikiem i ŁKS-em. Chciałoby się powiedzieć, że w każdym spotkaniu Raków zdobywał bramki, aczkolwiek ostatnio to łodzianie dwoma golami samobójczymi sprawili, że drużyna grająca w Bełchatowie miała z nimi kontakt bramkowy.

Tymczasem Wisła Płock kontynuuje serię udanych meczów. Przeciwko Koronie stracili co prawda pierwszego gola od czterech meczów, aczkolwiek ostatecznie wygrali 3:1. Z kolei wcześniej podopieczni Radosława Sobolewskiego skutecznie rozprawili się z Zagłębiem, Górnikiem i ŁKS-em. W meczu z Rakowem na pewno będą chcieli przedłużyć tę passę.

Ostatnie starcie między zespołami odbyło się na początku marca. Wówczas Raków odniósł w Płocku zwycięstwo po golu samobójczym Damiana Michalskiego i trafieniu Petra Schwarza. Jak będzie tym razem?

Raków Częstochowa – Wisła Płock kursy

Podopieczni Marka Papszuna wygrają ostatni mecz sezonu? Tego zdania są bukmacherzy, którzy ocenili kurs na wygraną częstochowian na 1.97. Szanse na triumf “Nafciarzy” (kurs 3.65) oraz na remis (3.70) są nieco niższe.

Raków Częstochowa – Wisła Płock typy

“Nafciarze” są w zdecydowanie lepszej dyspozycji w ostatnim czasie niż ich rywale. Dlatego można zaryzykować i postawić na wygraną płocczan lub remis. Poza tym zespół Radosława Sobolewskiego ostatnio rozpracował Koronę w pierwszej połowie. Może w tym spotkaniu otworzy wynik meczu, żeby udanie zakończyć rozgrywki?

Raków – Wisła | Typ: Wisła wygra lub remis @1.80 BETFAN

Raków – Wisła | Typ: Wisła strzeli 1. gola w 1. połowie @3.00 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!