Premier League: Manchester City wycenił Ferrana Torresa

18.07.2020

Manchester City planuje swój zakup na następny sezon. Klub nie zamierza wydawać sporej kwoty na hiszpańskiego zawodnika.

„The Citizens” z pewnością są uradowani ostatnim werdyktem Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie, który zredukował im karę nałożoną przez UEFA. Tym samym zespół prowadzony przez Pepa Guardiolę w dalszym ciągu będzie mógł występować w europejskich pucharach.

Transfer

Valencia ma ostatnio spore problemy, czego skutkiem mogą być masowe odejścia z klubu. Niewątpliwie istnieje duże prawdopodobieństwo, że drużynę opuści także Ferran Torres, któremu wraz z końcem czerwca 2021 roku wygasa umowa. Zainteresowanie zawodnikiem przejawia podobno Manchester City. Jednak jak informuje „Marca” włodarze „The Citizens” nie mają zamiaru wydawać więcej na piłkarza niż 35 milionów euro plus ewentualne bonusy.

Talent

Ferran Torres to dwudziestoletni skrzydłowy mający na swoim koncie 96 występów w barwach pierwszej drużyny Valencii. Zdobył w nich dziewięć bramek oraz zanotował dwanaście asyst. Ponadto reprezentował kadry młodzieżowe swojego kraju, w których łącznie strzelił 11 goli. Wszystko wskazuje na to, że wychowanek Valencii opuści niebawem klub.